Hakkımızda

Beslenmediyet.com 2019 yılı Mayıs ayı itibariyle yayınlanmaya başlamış sağlıklı beslenme ve diyet önerilerinin bulunduğu bir sitedir.

Ne tür içerikler yer alır?
Günümüz sağlık koşullarında en çok dikkat edilmesi gereken sağlıklı beslenme konusunda bir çok öneri ve bilgiyi okuyucularına sunmaktadır. Aynı zamanda doğru beslenme tercihlerinin nasıl olması gerektiğine dair fikirleri ortaya koyar.

Kilo problemi yaşayan ve bunu kendine dert edinmiş kişiler, site içerisinde diyete, kilo vermeye dair ipuçları bulabilir, doğru bir diyet programı ile zayıflamak için doğru adımları atmaya başlayabilir.

Sitede Yer Alan İçeriklerin Kaynağı Nedir, Güvenilir Midir?
Site içerisinde yer alan her bilginin tamamının bilimsel araştırmalar yapılarak elde edilen sonuçlar olduğunu söyleyemeyiz. Ancak içeriklerin tamamının daha önceden denenmiş, tek bir kaynaktan değil, Türk-Yabancı konusunda otoriter pek çok kaynaktan yararlanılarak büyük emekler harcanarak oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

Beslenmediyet.com her ne kadar beslenme ve diyet konularına odaklanmış bir site olsa da sağlıklı, “iyi bir yaşam için” taze ve kaliteli içeriklerin sunulmasına özen göstermektedir.

Beslenmediyet.com sağlığa önem vererek, her bir insanın iyi beslenmesi gerektiğine inanarak bu yolda devam edecek, Türkiye’nin en önemli Beslenme ve Diyet içerikli sitesi olma yolunda ilerleyecektir.