Ünlü Sanatçı Adele Nasıl 45 Kilo Verdi?

0
Adele Zayıflama

Bugün ki makalemizde ünlü sanatçı Adele nasıl 45 kilo verdi sorusuna bizzat kendi pilates eğitiminin verdiği cevapları inceleyeceğiz. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde çok ciddi manada gelişmeler yaşandı. İnsanlar kilo verme konusunda çok daha araştırmacı ve çok daha somut adımlar atma yoluna gidiyor demek yanlış olmaz sanırım.

Alman sanatçı Adele, kilolarından çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kurtuldu ve dünya gündemine bir kere daha oturdu. Bizde bizzat yakınlarından gelen bilgileri elimizden geldiğince sizlere sunacağız.

Yazı İçeriği

Adele Nasıl 45 Kilo Zayıfladı?

Adele, bildiğimiz gibi ciddi manada göbek gösteren bir vücut yapısına sahipti. Dünyaca ünlü sanatçı, fazla kilolarından kurtulmak için beslenme düzenini tamamı ile değiştirerek kısa süre içerisinde spora da başladı. Vücudunu genel hatları ile çok çalıştıran Adele, hızlı bir şekilde kilolarından kurtularak fit bir vücuda sahip oldu. Genel olarak maddeler aşağıdaki şekilde kendisini gösteriyor.

adele-son-hali Ünlü Sanatçı Adele Nasıl 45 Kilo Verdi?

Boşandıktan Sonra Tüm Rutinleri Değişti

Ünlü sanatçı bir çocuk sahibi ve kısa bir zaman dilimi öncesinde eşinden boşanmıştı. Bu tarih itibari ile tüm alışkanlıklarını ve rutinlerini bir kenara bırakarak hareket etti. Spora başlamak ile birlikte çok yoğun bir tempo içerisine girdi demek yanlış olmaz sanırım. Bu rutinlerden bahsederek hemen birkaç önemli madde ile alakalı bilgi edineceğiz.

Başarının Büyük Kısmı Diyet

Adele’in spor antrenörü ve danışmanı Brezilyalı Camila Goodis, spor yapmayı çok sevmese de bu kiloların çok büyük bir kısmını diyet başarısı ile verdiğini açıkladı. Çok katı diyet ve beslenme programı ile birlikte kas gücünü de kaybetmeyecek şekilde Sirtfood diyeti adı altında bir diyet uyguladı. Bu diyet, kısa zaman içerisinde vücutta ki kalıplaşmış ve alışkanlık yapmış tüm düzeni değiştirmeyi de başardı.

adele3 Ünlü Sanatçı Adele Nasıl 45 Kilo Verdi?

Sirtfood Diyeti Nedir?

İngiliz beslenme uzmanları Aidan Goggins ve Glen Matten tarafından geliştirilen Sirtfood diyetinin temel amacı metabolizmayı düzenlemek. Bildiğimiz gibi insan vücudunun genel işleyişi ile alakalı olarak düzeni metabolizma sistemleri sağlar. Hal böyle olunca kilo vermenin en öncelikli yanlarından birisi de metabolizmik faaliyetleri tamamı ile düzene sokmak üzerine olacaktır.

Yeşilçay beslenme düzeni üzerine kurulmuş olan bu diyet ile birlikte günde maksimum 1000 kalori almak durumunda kalacaksınız. Bunu doktor kontrolünde yapmanız gerekiyor. Bu şekilde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulma imkanınız da olacak.

Sirtfood diyeti aynı zamanda bir Anti-Aging olduğundan dolayı sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam prensipleri üzerine ihtiyacınız olan tüm verimi almanıza da yardım ettiğinden dolayı ön planda olan bir diyet modeli. Özellikle yurtdışında Adele diyeti olarak araştırıldığında artık tanınan bir diyet oldu.

Bir önceki yazımız olan Vajinoplasti Nedir? Nasıl ve Neden Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz